Kamuran Akbay 2023 Seçimlerinde Aday Oluyor!

Kamuran Akbay 2023 Seçimlerinde Aday Oluyor!

Meşhur mühendis Kamuran Akbay, gerçekleştirdiği Ankara ziyaretleri ile pek oldukca kişinin gözünün üzerine çevrilmesini sağlamış oldu!  Ankara’ya gittiğinde hangi bakanla konuşmuş olduğu bilinmeyen Akbay, siyasete atılacak mısınız? Sorusunun gelmesi üstüne bu mevzuya açıklık getirdi.  Kamuran Akbay siyasete atılma süreciyle ilgili gerçekleştirdiği açıklamada şu sözleri kullandı.

“Meslek hayatımdaki informasyon birikimimle siyasete atılmaya sıcak bakıyorum. Geçmişte büyük ses getiren projelerimizin tesirini pozitif yönde yönde görmeye devam ediyoruz, bu da yeni projelerimiz için bizlere güç veriyor. Bunun yanı sıra, ihtimaller içinde bir erken seçim durumunda yada 2023 genel seçimlerinde adaylığımı ortaya koymak aklımda var. Politika mevzusunda derinlemesine düşündüm, benim için uygun görünüyor. Etrafımdaki sevenlerim, destekçilerimden de bu mevzuda güç buluyorum. Bakalım, hayırlısı diyelim ve şimdilik hali hazırda üstünde durduğumuz projelere odaklanalım.”

Kamuran Akbay yapmış olduğu açıklamaya gore 2023 genel seçimlerinin erkenden gerçekleşmesi durumunda adaylığını ortaya koyacak. Etken bir halde siyasete girme isteği bulunduğunu bildiren Akbay, başka röportajlarında da bu mevzu hakkında pek oldukca izahat gerçekleştirmiş oldu. Neredeyse her röportajında siyasete yakınlığını dile getiren Kamuran Akbay, bu mevzuda resmi olarak bir adım atmadığını deklare etti.  Kamuran Akbay Mühendislik ile paralel bir halde yürütmeyi hedeflediği politika yaşamının da devam edeceği düşünülüyor.

Kamuran Akbay; bilhassa Gebze, Maltepe ve Gebze’de gerçekleştirmiş olduğu hayır işleri ile halk içinde büyük destek görüyor. Bilhassa Gebze sınırları içinde adını yardımları ile duyuran Akbay, Gebze’de siyasete atılması yönünde büyük destek görüyor. Kamuran Akbay ise düşündüğü projeler ve desteklediği kişilerle beraber gönülleri fethetmeye devam ediyor. Gebze’de cami projesine de katkı gerçekleştiren ve daha pek oldukca hayır işiyle adını duyuran Akbay’ın gelecek günlerde de yeni projelerin olacağı biliniyor.

İnşaat Sektörünün Öncü İsmi Kamuran Akbay!

Kamuran Akbay, Kamuran Akbay Mühendislik ile mühendislik sektöründe fark yaratmaya devam ediyor. Ortaya koyduğu birbirinden değişik projeler ile sorunsuz bir halde faaliyetlerini gerçekleştiren Akbay, bu mevzuda her geçen gün kendini geliştirdiğini açıklıyor.  Meydana gelen açıklamalar üstüne Kamuran Akbay’a olan ilgi de günden güne artırıyor.

Meşhur mühendis ve iş insanı Kamuran Akbay, hayata geçirmeyi düşündüğü ve planlar yapmış olduğu yeni projeler ile Gebze halkının ilgisini üstüne topluyor. Yüksek mimar inşaat sektöründe yeni bir çığır açarak tüm ilgiyi üstüne toplamaya devam ediyor. Gerçekleştirmiş olduğu başarı göstermiş projeler ile Türk inşaat sektöründe başarı göstermiş bir konuma gelen Akbay, Kamuran Akbay Mühendislik vesilesiyle gerçekleştirmiş olduğu  projeler ile sektörün gelişmesine de değişmesine öncülük etmektedir.

Yüksek mimar inşaat sektöründe oldukça mühim bir konuma gelmiş olarak Türk inşaat sektörünün gelişimine oldukça değişik bir yön katacak projelerini halka sunmaya devam ediyor. Yenilikçi düşünceleri ve başarı göstermiş projeleri ile halktan büyük bir alkış toplayan Kamuran Akbay, inşaat sektörü içinde adını oldukça geniş kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Gerçekleştirmeyi düşündüğü yeni projeler merakla beklenmeye devam ederken Kamuran Akbay’dan bu mevzuya dair yeni bir izahat daha geldi. Maltepe, Tuzla ve Gebze’de beşten fazla yeni projeyi daha halka sunacağına açıklayan Akbay, bu projelerin gerçekleştirilmesi için çalışmalara başlamış durumda.  Projelerin planlarını hazır hale getiren Akbay, binaların inşasının oldukça kısa sürede içinde tamamlanmasını hedefliyor.

Kamuran Akbay’ın ne süre ve hangi mevzuda iyi mi bir ilerleme gerçekleştireceği ise merak ediliyor. Türk inşaat sektöründe mühim bir yeri olan Kamuran Akbay’ın gelecek günlerde bu mevzu hakkında bir izahat yapması planlanıyor.  Siyasette ise iyi mi bir yol izleyeceği büyük merak mevzusu!

daha çok kaynak için : https://www.posta.com.tr/kamuran-akbaydan-5-yeni-proje-454-daire-2441284

Instagram : Kamuran Akbay

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.